Interaktivní učebny

interaktivní tabule

Interaktivní technologie je budoucností školství. V rukách kvalitního a zkušeného pedagoga dokáže výrazně zefektivnit práci učitele a povznést vyučování na vyšší úroveň. Je nepochybným faktem, že vnáší do výuky mnoho inovativních prvků, které jsou nejen žádoucí, ale hlavně nesmírně prospěšné.

Proč se tedy dodnes řada kvalitních učitelů bojí interaktivitu využívat? Možná se bojí, že novou technologii nezvládne, nebo se zkrátka nechce zříct svých léty prověřených postupů.

Nemyslíme si, že by tento problém neměl řešení. Vždyť instalace v interaktivních učebnách se dá realizovat tak, že učitel otevře důvěrně známé prostředí, které je natolik zabezpečené, aby se nemusel bát, že něco důležitého poškodí či vymaže. Prostředí, které mu na dosah ruky a doslova na jedno kliknutí nabídne vše, co pro práci potřebuje. Prostředí, které je tak stabilní, že bude fungovat bez dalších zásahů tak dlouho, dokud se neobjeví něco nového.

Tohle vše umíme zařídit a je jen na Vás, jestli naše služby využijete.

Nabízíme kompletní montáž a instalace interaktivních učeben

Máme zkušenosti s instalací interaktivních tabulí, projektorů, vizualizérů či zasíťováním odborných učeben. Vše plynule zapadá do jednoho celku s ostatními námi spravovanými učebnami. Vyučující pracuje ve známém prostředí, které nabízí komfort, na který si zvykl při používání námi instalovaných učeben.

Navrhneme nejen optimální rozmístění techniky ve Vašich učebnách, ale i ozvučení a zatemnění. Máme zkušenosti s provozováním různých typů interaktivních tabulí v různých prostředích.

Zapojíme nové i stávající interaktivní učebny do systému E-T

Pokud již máte zakoupenou interaktivní techniku a nevíte, jak ji efektivně zapojit do vyučování, rádi Vám pomůžeme s integrací do systému E-T, poradíme s nákupem vhodného příslušenství, podělíme se s Vámi o zkušenosti pedagogů s různým výukovým software.

Máme úspěchy i tam, kde to druzí vzdali. Námi spravované školy plně využívají didakticky propracovaný softwarový balík LangMaster, který řada správců opouští kvůli složitosti instalace. Stejně tak produkty jiných výrobců, které možná zbytečně zahálí v kabinetech.

Proškolíme Vaše pedagogy pro práci s interaktivitou